Deprecated: Function session_register() is deprecated in /var/www/vhosts/mekan360.com/httpdocs/360fx/header.php on line 264 İzmir Doğal Yaşam Parkı - Sizin Objektifinizden Doğal Yaşam Parkı
leminiz Yaplyor.
 
 
 
 
 
 
 
 

Etkinliklerimiz

English
Sizin Objektifinizden Doğal Yaşam Parkı
Etkinlik Adı:Sizin Objektifinizden Doğal Yaşam Parkı
Tarih:26.06.2013 / 01.11.2013    Saat : 12:00

İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ikincisini düzenlediği “Doğal Yaşam Parkı” temalı fotoğraf yarışması için startı verdi. Yarışmanın birincisine fotoğraf makinesi, ikinciye tablet bilgisayar, üçüncüye bisiklet hediye edilecek.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Doğal Yaşam Parkı’nın düzenlediği “Sizin Gözünüzden Doğal Yaşam” konulu fotoğraf yarışmasına başvuralar başladı. Doğal Yaşam Parkı’nda barınan 120’den fazla türde 1200’ü aşkın hayvanı genç nesillere tanıtmak ve fotoğrafçılığın gelişmesine katkı sağlamak amacıyla düzenlenen yarışmanın son başvuru tarihi 1 Kasım 2013 olarak belirlendi.

Geçtiğimiz yıl düzenlenen “Doğal Yaşamdan Kareler” yarışmasının ardından bu yıl ikinci kez düzenlenen ve yoğun katılım beklenilen yarışmaya gönderilen fotoğraflar; doğa fotoğrafçısı ve yaban hayatı gözlemcisi Prof. Dr. Bayram Göçmen, Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr.  Gökhan Birinci, doğa Fotoğrafçısı  ve yaban hayatı gözlemcisi Prof. Dr. Kazım Çapacı, fotoğraf sanatçısı ve İFOD kurucularından Lütfü Dağtaş, Yaşar Üniversitesi Sanat ve Tasarım Fakültesi Film Tasarımı Bölümü öğretim üyesi Yrd.Doç. Dr. Yüksel Batur’dan oluşan “Seçici Kurul” tarafından değerlendirilecek.

Yapılan değerlendirme sonucunda yarışma birincisine dijital fotoğraf makinesi, ikincisine tablet bilgisayar, üçüncüsüne bisiklet, mansiyon almaya hak kazanana da dijital fotoğraf çerçevesi ile katılım belgesi verilecek.

Son Eklenen Etkinlik

Sizin Objektifinizden Doğal Yaşam Parkı detaylar için tıklayın.

Sizin Objektifinizden Doğal Yaşam Parkı

İzmir Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ikincisini düzenlediği 'Doğal Yaşam Parkı' temalı fotoğraf yarışması için startı verdi. Yarışmanın birincisine fotoğraf makinesi,...
Etkinlik Tarihi : 26.06.2013 / 01.11.2013 12:00

Tüm Etkinlikler ( 0 )


Tüm Etkinlikler
Kayit Bulunamadı !..
Hata Bildir
Arkadaşına Tavsiye Et
Editöre Mesaj
Web Sayfana Ekle

İZMİR DOĞAL YAŞAM PARKI

Bu firmaya ait kayıtlar 17048. kez ziyaret edilmektedir.

Benzer Mekanlar


... Yükleniyor ...

KONAKLAMA


... Yükleniyor ...