Hakkımızda


Kiptaş'ın sosyal konut projeleri kapsamında ürettiği  772 konuttan oluşan Esenyurt Konutları 1. Etap Projesi, sahip olduğu İnşaat kalitesinin yanısıra sahip olduğu sosyal donatı alanlarıyla  modern bir yaşam alanı oluşturuyor.

Tüm sosyal donatı alanlarına sahip
 
Esenyurt İlçesi'nde 42,784 m2 alan üzerine kurulan ve 3 farklı tipte 95m², 126m² ve 150 m² 18 bloktan oluşan  projede imalatlar yapı sektörünün getirdiği son yeniliklere uygun olarak gerçekleştirildi.  Sahip olduğu inşaat kalitesinin yanısıra, sosyal yaşamın gerekliliği olarak tüm sosyal donatı alanlarını da içerisinde barındıran proje, 50 derslikli İlköğreti Okulu, 100 kişi kapasiteli Cami ve site sakinlerinin tüm temel ihtiyaçlarına cevap verecek nitelikteki işyerleri ile modern  bir yaşam merkezi.

Yeni yaşam alanınız

Site içersinde yer alan ve mimari yapısıyla bölgeye simgesel bir anlam yükleyen eski taş yapı, restore edilerek  sosyal ve kültürel etkinlik alanı olarak site sakinlerinin istifadesine sunuldu. Esenyurt Konutları Projesi sahip olduğu özellikleriyle konforu ve huzuru bulabileceğiniz modern bir yaşam alanı. Sosyal donatı alanlarıyla çevrili, 24 saat özel güvenlikli bir sitede sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla yaşayabilir, hep hayalini kurduğunuz sıcak yuvayı Esenyurt Konutları 1. Etap'ta bulabilirsiniz.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle