Hakkımızda

 

MAXIMOON, sakinlerine Avrupa’nın en modern sehir yaşamlarından birini sunacak. Fitness Center’ından yürüyüş parkurlarına, açık – kapalı havuzlarından, Türk hamamına kadar birçok sosyal aktiviteyi bünyesinde barındıracak olan MAXIMOON, özel güvenliğinden modern açık çarşısına kadar  her türlü olanağa sahip. MAXIMOON İstanbul Atatürk Havalimanına 17 dakika, Bahçeşehir TEM otoyolu gişelerine 400 metre, E5 karayoluna 5 dakika mesafede ve trafikten uzak bir konumda inşa ediliyor.

33.000 m² alanda yüzde 70’i yeşil alandan oluşan MAXIMOON 'da 1336 daire olup, kapalı ve açık otoparkların bulunduğu projemizde 7 adet sosyal konut bloğu, 1 Residence bloğu ve 93 adet dükkandan oluşan bir AVM yer alacak. 24 saat güvenlik kameraları ile huzurlu bir yaşam sunarken yürüyüş yollarının yer aldığı proje benzersiz peyzaj çalışmasına, aynı zamanda güney ve batısının açık olması nedeniyle eşsiz bir manzaraya hakim. C tipi bloklarımız yeşil kat bahçeleri ile sitemize eşsiz bir güzellik ve mimari hoşluk katarak benzer projeler ile MAXIMOON’un farkını daha iyi ortaya koyuyor.

Etiketler

maximoon evleri satin al satilik ev daire kiralik fiyat nerede ariyorum luks lux konut insaat basaksehir istanbul

Fotoğraflar

Görüşler (5)

cahit yalçınkaya

Please answer my question please call or text you when I'm done I have to go to work at the ur FF and I will get it to do it to me and I'll get back I will be there at the same time I don't have a copy of a copy of the letter and I will be there in the pictures I sent to you want me to do it in the morning and where are the pictures of the pictures you sent me a message on your ur the r I will send yoursbut the ghost of the letter that I have es a DF tel xbkj GG Gigi Rivera ver fotos ir al banco para que me lo tengo claro si es posible que si no se puede hacer el desarrollo de las dos TT ver ys de voz por tfno de contacto de los mismos ya tu familia iyyy GT turbo y te lo mando a distancia de la información contenida o cualquiera

8 ay önce

hana elbadry

I live here like the place so much

10 ay önce

Abu Mohammad

If someone has experience with this company or project please tell us.

3 yıl önce

Alan Rasoul

Great investment

2 yıl önce

Murat HÜSEYİNOĞLU

Bugün 10. 12. 2018 petekler çalışmıyor gece ortası soğuk ta dibe vurdu 20.01.2019 nedense Pazar günü 3 asansör çalışmaz.

7 ay önce

Yorum Ekle