Hakkımızda


Topkapı’da yeni bir yaşam başladı. Ulaşım seçenekleri konusunda sunduğu kolaylık, standartların üstünde malzeme kalitesi, çağdaş mimari yaklaşımı, insanı temel alan yerleşim anlayışı: 803 konuttan oluşan Topkapı Merkez Evleri bu temeller üzerinde yükseliyor.

İstanbul'a "0" km yaşam alanı

Topkapı Merkez Evleri ile sevdiklerinize daha fazla zaman ayırmak mümkün. Geniş sosyal alanlar sayesinde tüm ailenizle, siteden dışarıya adım atmadan zaman geçirmek ve eğlenmek mümkün. Topkapı Merkez Evleri’nin “akıllı ev” sistemi size çok zaman kazandıracak. Evinizde, hayatınızı kolaylaştıran tüm ses/görüntü, iletişim, aydınlanma, araç gereçleri akıllı bir sistem ile tek merkezden yönetebileceksiniz. Ayrıca, evlerin merkezi konumunun, ulaşım seçeneklerinin çeşitliliğinin kazandıracağı zamanı da eklerseniz, sevdiklerinize ne kadar çok zaman ayırabileceğinizi bir düşünün. Topkapı Merkez Evleri  Atatürk Havalimanı, E-5, deniz otobüsleri ve metroya neredeyse 0 km uzaklıkta.

Peyjaz Mimarisinde Yenilikçi Yaklaşım

Peyzaj mimarisinin en güzel örnekleri olan park ve bahçeler Topkapı Merkez Evleri’nde yaşamınızın ayrılmaz bir parçası olacak! Havayı dolduran kokular; gül, yasemin, menekşe kokuları doğayla kucak kucağa olmanın sihirli duygularını size yeniden yaşatacak.

Spor Tesisleri

Topkapı Merkez Evleri II. Etabında yer alan spor alanları, fitness center ve yüzme havuzundan dileyen, dilediği kadar kolayca yararlanarak, kendini sportif yönden geliştirecek, yaşam ritmine istediği gibi yön verebilecek.

Alışveriş Keyfi

Topkapı Merkez Evleri’nde neye ihtiyacınız varsa, en iyisini alabileceğiniz mağazalar hemen yanıbaşınızda. İyi alışveriş yapmanın keyfini doya doya yaşayabilir; alışveriş yorgunluğunu en yakın kafede nefis bir kahve eşliğinde geride bırakabilirsiniz.

Etiketler

emlak satılık daire konut ev lüks residence rezidans villa peyzaj ofis yeni proje yapı markalı marka özel projeler huzur eğlence doğa ulaşım adres konak bahçe havuz park yerleşim alışveriş güvenlik site konsept yeşil kule apartman fiyat al satınal satın nekadar tasarım mimarlık mühendislik inşaat firma

Fotoğraflar

Görüşler ()

Yorum Ekle